Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.7 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer - kommunikation |
| Bredde | 15 cm |
| Materiale | Aluminium |
| Maks. driftsafstand | 30 m |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs - USB |
| Vægt | 79 g |
| Dybde | 6.05 cm |
| Ørepudemateriale | Kunstlæder |
| Pandebåndsmateriale | Skum, silikone |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Producent | Jabra |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Standby Tid | 15 dage |
| Kapacitet | 500 mAh |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende snak (aktiv støjannullering fra): op til 12 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 11 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, FCC-ID, KCC, RCM, NCC, TELEC, SRRC, IC, G616 |
| Udstyr inkluderet | Neoprenpung, Jabra Link 380a USB Adapter |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - aftagelig |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Støjannullering | Ja |
| Lydindgangsdetalljer | Envejs - 100 - 10000 Hz |
| Følsomhed | -17 dBFS/Pa |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, lydstyrke, til/fra, besvar/afslut, statusindikator, afvis opkald |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Frekvensrespons | 150 - 7000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Hands-Free Profile (HFP), Audio Gateway Hands-Free Profile (AGHFP), Headset Profile (HSP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 4.0 |
| Lydeffekter | HD Voice |
| Egenskaber | I brug-belysning, Jabra Direct, Jabra Xpress, SafeTone-teknologi, digital signalbehandling, PeakStop-teknologi, stemmeguide |
| Følsomhed | 93.6 dB |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Blænder | 28 mm |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Maks. inputstrøm | 10 mW |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 21 cm |
| Højde ved forsendelse | 5.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 18.1 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
