Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Kontrolenhed: 68 g |
| Højde | 16.7 cm |
| Anbefalet brug | Computer - kommunikation |
| Bredde | 16 cm |
| Beskyttelse | Akustisk stød-beskyttelse |
| Produkttype | Headset - kablet - USB-A |
| Vægt | 45 g |
| Dybde | 5.4 cm |
| Producent | Jabra |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | OSHA, G616 |
| Virker med Chromebook | Ja |
| Udstyr inkluderet | Bærepose, kontrolenhed |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 2.4 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Med mikrofoner | 3 |
| Følsomhed | -26 dBFS/Pa |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 50 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (4-PIN USB, type A) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs, volumenkontrol, besvar/afslut, programmerbar knap |
KABEL
| Kabellængde | 2.4 m |
LYDUDGANG
| Audio Output Detaljer | Multimedie - 50 - 20000 Kommunikation - 100 - 14000 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | I brug-belysning, PeakStop-teknologi, Jabra Direct, Jabra Xpress, SafeToneTM 2.0, IntelliTone 2.0, Speech Level Normalization, Jabra BalancedVoice |
| Hovedtelefonmodeller | På øret |
| Volumenbegrænsende funktion | Ja |
| Blænder | 20 mm |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 50 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 30 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


