Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.3 cm |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik, computer - kommunikation |
| Yderligere funktioner | LED-lys |
| Bredde | 12 cm |
| Beskyttelse | Støvbeskyttelse, vandtæt |
| Produkttype | Konferencetelefon - kablet - USB-A, USB-C |
| Vægt | 245 g |
| Dybde | 12 cm |
| Funktioner | Fuld duplex-teknologi |
| Farve | Mørkegrå |
| Producent | Jabra |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP64 |
| Udstyr inkluderet | Pungetui |
| Software inkluderet | Jabra Sound+, Jabra Xpress |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - aftagelig - 80 cm |
| Software-certificering | Certified for Microsoft Teams |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Driftsmåde af mikrofon | MEMS-retningsorienteret |
| Støjannullering | Ja |
| Egenskaber | Automatisk stemmeniveau-justering (AGC) |
| Lydindgangsdetalljer | MEMS-retningsorienteret - 150 - 7000 Hz |
| Formfaktor | Indbygget |
| Frekvensrespons | 150 - 7000 Hz |
FJERNBETJENING
| Styring | Til/fra, besvar/afslut, lydstyrke, lydløs |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Akustisk ekko-annullering |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Frekvensrespons | 100 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




