Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Diagonal størrelse | 23" |
| Skærmbelægning | Mat |
| Standard opløsning | WUXGA 1920 x 1200 (DisplayPort: 75 Hz, HDMI: 60 Hz, VGA: 60 Hz) |
| Farvespektrum | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Lodret opdateringshastighed | 48 - 75 Hz |
| Vægt | 4.5 kg |
| Formatforhold | 16:10 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Responstid | 4 ms (grå-til-grå) |
| Kontrastforhold | 1000:1 / 5000000:1 (dynamisk) |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Russisk, Japansk, Hollandsk, Polish |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 89 kHz |
| Farve | Sort, mat |
| Egenskaber | 3-sidet rammeløs, i-Style Color, Eco Mode, Advanced Contrast Ratio (ACR), Overdrive-teknik, Blue Light Reducer Function, Flicker Free-teknologi, HDCP |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.9 cm x 20.95 cm x 35.3 cm - med stander (laveste position) |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Synlig diameter | 22.5" |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Producent | iiyama |
| Indbygget udstyr | USB 2.0 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | +89 / -89 |
| Lodret synsvinkel | +89 / -89 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 24 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 17 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (laveste position) - bredde: 49.9 cm - dybde: 20.95 cm - højde: 35.3 cm - vægt: 4.5 kg Med stander (højeste position) - bredde: 49.9 cm - dybde: 20.95 cm - højde: 50.35 cm - vægt: 4.5 kg Uden stander - bredde: 49.9 cm - dybde: 4.35 cm - højde: 32.05 cm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DDC/CI, DDC-2B, TCO Certified 9.0, TUV Bauart, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), VESA-interface support, kabeladministrationssystem |
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel 1 x USB-kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 6 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort VGA Hovedtelefonstik USB 2.0 upstream 2 x USB 2.0 downstream |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt |
| Drejevinkel | 90 |
| Højde justering | 150 mm |
| Tiltvinkel | -5/+23 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 90 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



