Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Egenskaber | Blue Light Reducer Function, Flicker Free-teknologi, HDCP, 3-sidet rammeløs, i-Style Color, Eco Mode, Advanced Contrast Ratio (ACR) |
| Dimensioner (B x D x H) | 61.35 cm x 18.9 cm x 43.5 cm |
| Vægt | 4.2 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Responstid | 1 ms (MPRT) |
| Producent | iiyama |
| Kontrastforhold | 1300:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1 hub |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | +89 / -89 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Russisk, Japansk, Tjekkisk, Hollandsk, Polish |
| Energimærke QR-kode URL | Http://eprel.ec.europa.eu/qr/2020360 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 151 kHz |
| Lodret synsvinkel | +89 / -89 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Sort, mat |
| Pixel Pitch | 0.233 mm |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Mat |
| Standard opløsning | QHD 2560 x 1440 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 72% NTSC, 96% sRGB |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 22 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 22 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DDC/CI, DDC-2B, TCO Certified 9.0, TUV Bauart, EAC, VCCI Class B, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), VESA-interface support, kabeladministrationssystem |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort kabel 1 x USB-kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 12.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 46.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 68.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 5.7 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 1.2 Hovedtelefonstik 2 x USB 3.2 Gen 1 |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -4/+22 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

