Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | +89 / -89 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Spansk, Japansk, Kinesisk |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/356882 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Vandret opdateringshastighed | 31.4 - 60 kHz |
| Lodret synsvinkel | +89 / -89 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Sort |
| Pixel Pitch | 0.24 mm |
| Diagonal størrelse | 12.1" |
| Skærmbelægning | 7H Hard Coating |
| Standard opløsning | 1024 x 768 |
| Lysstyrke m/touchscreen | 450 cd/m² |
| Egenskaber | HDCP, High Frame Rate Control (Hi-FRC), kant til kant-glas, OSD-lås, anti-fingeraftryk, liggende tilstand, stående tilstand, 6 mm gennemglas, berøring gennem glas-funktion |
| Dimensioner (B x D x H) | 30.85 cm x 4.15 cm x 24.8 cm |
| Lodret opdateringshastighed | 56 - 75 Hz |
| Vægt | 2.1 kg |
| Farve support | 16, 2 millioner farver |
| Energiforbrug om året | 16 kWt |
| Paneltype | IPS |
| Lysstyrke | 540 cd/m² |
| Responstid | 25 ms |
| Producent | iiyama |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.55 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.5 Watt |
| Indgangspænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Til-modus) | 11 W |
| Strømforbrug (Typisk) | 10 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 11 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play, DDC-2B, RoHS, WEEE, cULus, REACH, ERP, EAC |
| Egenskaber | IP65 beskyttelse |
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel 1 x DisplayPort kabel 1 x USB-kabel |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 16.5 cm |
| Højde ved forsendelse | 35.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 43.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 3.9 kg |
INPUT
| Type | Touch-screen - touchscreen |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Projiceret kapacitiv |
FORBINDELSE
| Interface | VGA DisplayPort HDMI USB Audio line-ud |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


