Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR400 |
| Indbygget udstyr | USB 3.2 Gen 1 hub, KVM switch, USB-C dockingstation |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | +89 / -89 |
| Lodret synsvinkel | +89 / -89 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Diagonal størrelse | 45" |
| Standard opløsning | Dual Quad HD 5120 x 1440 ved 165 Hz |
| Vægt | 11.2 kg |
| Formatforhold | 32:9 |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Responstid | 0, 8 ms (MPRT) |
| Kontrastforhold | 3000:1 / 80000000:1 (dynamisk) |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Russisk, Japansk, Tjekkisk, Hollandsk, Polish |
| Energiklasse | Klasse F |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 260 kHz |
| Farve | Sort, mat |
| Pixel Pitch | 0.212 mm |
| Egenskaber | Adaptive-Sync teknologi, i-Style colour, Overdrive-teknik, X-Res Technology, Motion Blur Reduction, Blue Light Reducer Function, Flicker Free-teknologi, Black Tuner |
| Dimensioner (B x D x H) | 109 cm x 27.5 cm x 40.9 cm - med stander (laveste position) |
| Paneltype | VA |
| Kurvet skærm | Ja (1500R) |
| Synlig diameter | 44.5" |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 450 cd/m² |
| Producent | iiyama |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 67 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 37 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 37 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (laveste position) - bredde: 109 cm - dybde: 27.5 cm - højde: 40.9 cm - vægt: 11.2 kg Med stander (højeste position) - bredde: 109 cm - dybde: 27.5 cm - højde: 53.9 cm - vægt: 11.2 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DDC/CI, DDC-2B, TUV Bauart, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), VESA-interface support |
| Medfølgende ledninger | DisplayPort kabel 1 x HDMI-kabel 1 x USB-kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 3 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort Hovedtelefonstik USB 3.2 Gen 1 opstrøm 3 x USB 3.2 Gen 1 nedstrøm USB-C 3.2 Gen 1 (strømlevering 90 W, LAN) LAN |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, tilt |
| Højde justering | 130 mm |
| Tiltvinkel | -3/+20 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


