Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Harddiskens formfaktorkompatibilitet | 2.5" |
| Understøttet grænseflade | SATA-600 |
| Egenskaber | Dataindikator, strømindikator, køleventilator, blæserhastigheds controller |
| Maksimal højde for harddisk | 12.5 mm |
| Produktmateriale | Plastik, metal |
| Enhedstype | Hus til lagringsenhed |
| Farve | Sort |
| Producent | Icy dock |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Kompatibel bås | 1 x ekstern 5.25" x 1/2H |
| Båse | 4 x hot-swap - 2.5" |
| Interface | 4 x SATA 6Gb/s - SATA (intern) |
| Tilslutninger | 4 x SATA 6Gb/s - 7 pin Serial ATA |
DIVERSE
| Egenskaber | Active Power Technology (APT) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



