Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Farve | Sort |
| Producent | IC INTRACOM |
| Varenummer | 2799347 |
| Model | ICA-TR21 |
| Ean | 8051128100730 |
| Til producentens hjemmeside | www.icintracom.com |
| Produktbeskrivelse | TECHly vogn med hjul - for fladt panel/AV-system - sort |
| Produkttype | Vogn med hjul |
| Hældning | -15° til 15° |
| Justeringer | Højde, hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel/AV-system |
| Anbefaltet Display Størrelse | 23"-55" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 400 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 25 kg |
| Antal hjul | 4 |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner | Basis - bredde: 49.8 cm, dybde: 36.6 cm Hylde - bredde: 48.5 cm, dybde: 29.3 cm |
AV-MøBLER
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | Fladt panel/AV-system |
| Hældning | -15° til 15° |
| Antal hjul | 4 |
| Maks. byrdevægt | 25 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 400 x 400 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 23"-55" |
| Antal på lager | 1 |
| Justeringer | Højde, hæld |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

