Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Farve | Sort |
| Producent | IC INTRACOM |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Hældning | -10° til 3° |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 400 x 400 mm, fra 100 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-55" |
| Justeringer | Hæld, dreje |
| Drejemekanisme | 180° |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


