Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 65 cm |
| Vægt | 1.134 kg |
| Farve | Sort |
| Producent | IC INTRACOM |
AV-MøBLER
| Design | Ultra-Slim |
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Maks. byrdevægt | 50 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 150 x 150 mm, 150 x 100 mm, 100 x 200 mm, 100 x 150 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-65" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


