
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 72.5 cm |
| Bredde | 73.5 cm |
| Vægt | 7.56 kg |
| Farve | Sort |
| Producent | IC INTRACOM |
AV-MøBLER
| Type | Stativ |
| Anbefalet brug | 4 LCD displays |
| Placering/montering | Klemmemonterbar |
| Hældning | -15° til 15° |
| Maks. byrdevægt | 40 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 13"-27" |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde, hæld, dreje, rotation |
| Drejemekanisme | 360° |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
