Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Farve | Hvid |
| Producent | IC INTRACOM |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Hældning | -12° til 0° |
| Panorering | 30° |
| Maks. byrdevægt | 25 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 19"-37" |
| Justeringer | Panorer, hæld |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

