Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 127.8-177.8 cm |
| Bredde | 68 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 7.902 kg |
| Farve | Sort |
| Producent | IC INTRACOM |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Hældning | 0° til 25° |
| Monteringskomponenter | Til loftmontering, monteringsbøjle, teleskopisk pæl |
| Maks. byrdevægt | 50 kg |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 600 x 200 mm, 300 x 300 mm, 200 x 300 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 37"-70" |
| Rotation | 360° |
| Justeringer | Højde |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



