
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Højde | 8.8 cm |
| Bredde | 48.2 cm |
| Produkttype | Patch-panel - CAT 6 |
| Vægt | 1.27 kg |
| Dybde | 4.8 cm |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Producent | IC INTRACOM |
DIVERSE
| Rackstørrelse | 19" |
| Overensstemmelsesstandarder | UL, RoHS |
KABLING-&-LEDNINGSFøRING
| Med forbindelsesled | 48 x RJ-45 hun |
| Terminerings Type | Med type 110 terminering, LSA (Krone) |
| Antal porte | 48 porte |
| Teknologi | Uskærmet drejet partråd (UTP) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


