
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Stregkodescanner - håndmodel |
| Farve | Sort |
| Producent | IC INTRACOM |
EFFEKT
| Elektrisk strøm påkrævet | 150 mA (drift) |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 193 |
| Bredde | 72 |
| Vægt | 130 |
| Dybde | 90 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC |
STREGKODE
| Scanningsmodus | Enfaset |
| Scanningskomponenttype | CCD |
| Maksimale arbejdsafstand | 50 cm |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Min. linjebredde | 0.1 mm |
| Med afkodning | EAN/JAN, Kode 93, Matrix 2 af 5, Industribrug 2 af 5, Kode 39, NW-7, GS1 DataBar, Telepen, Kode 32, Kode 39 Full ASCII, Italiensk Pharmacode, Coadabar, Code 128, Kode 11, UPC, 2 af 5 interfolieret, MSI-Plessey, Kinesiske poststandard, Code 26, RSS |
| OK meddelelse | Bipper, LED-indikator |
| Grænsefladetype | USB |
| TTL-afkodning | Afkodet |
| Print Contrast Signal (PCS) | 90% |
| Scanningshastighed | 500 scan / sekund |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.