Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Produkttype | Højttalere - til PC |
| Producent | IC INTRACOM |
EFFEKT
| Strømkilde | USB |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 65 |
| Bredde | 62 |
| Dybde | 62 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, WEEE |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) |
HøJTTALERSYSTEMDETALJER
| Driverdetaljer | Højttaler: full-range driver - 2" |
| Højttaleroplysninger | Højttaler - 3 Watt - 90 - 20000 Hz CFR - aktiv |
HøJTTALERSYSTEM
| Signalstøjforhold | 80 dB |
| Forstærker | Integreret |
| Løbende strøm | 3 Watt |
| Højttalertype | Aktiv |
| Frekvensrespons | 90 - 20000 Hz |
| Medietype | 2 højttalere |
| Kontroller | Lydstyrke |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


