
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | I-Tec |
| Fås i farverne | Sort |
| Højde | 1.5 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Produkttype | Dockingstation |
| Vægt | 87 g |
| Dybde | 4.3 cm |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 SD-hukommelseskort 1 microSD |
| Interface | 1 x skærm/video - HDMI - 19 pin HDMI Type A 1 x USB-C med Power Delivery - 24 pin USB-C 3 x USB 3.1 - 9 pin USB Type A 1 x hovedtelefon/mikrofon-kombistik - minitelefon 3, 5 mm |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C 3.1 kabel - integreret - 10 cm |
| Egenskaber | Strøm fra USB, 4K Ultra HD, 100 W strømlevering |
| Indgangsudstyr | SD card reader |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X, Windows 10 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


