Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Honor |
PRæSTATION
| Hurtig opladningsteknologi | SuperCharge |
| Fingeraftrykslæser | Ja |
| Hurtig opladning | Ja |
| Grafikadapter | Mali-G57 MC2 |
| Videoopkald | Ja |
| Ansigtsgenkendelse | Ja |
| Understøttelse af USB On-the-Go | Ja |
PROCESSOR
| Processorserie | MediaTek |
| Coprocessor frekvens | 2 GHz |
| Processor arkitektur | ARM Cortex-A76+Cortex-A55 |
| Processorkerner | 8 |
| Processormodel | 6080 |
| Processor boost frekvens | 2, 4 GHz |
BATTERI
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 4500 mAh |
NETVæRK
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| 5G-standard | NR |
| Wi-Fi | Ja |
| Frekvensbånd | Dual-band |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| 3G standard | WCDMA |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| SIM-korttype | NanoSIM |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| Wi-Fi Direct | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 161,1 mm |
| Bredde | 74, 5 mm |
| Vægt | 166 g |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Dybde | 6, 78 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |
| Pakkebredde | 90 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
DESIGN
| Farvenavn | Cyan Lake |
| Formfaktor | Menu |
| Produktfarve | Blå |
STRøMSTYRING
| USB Type-C charging port | Ja |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| USB version | 2.0 |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Tilslutning af hovedtelefoner | USB Type-C |
| USB-port | Ja |
LAGRING
| RAM kapacitet | 8 GB |
| Intern lagerkapacitet | 256 GB |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Garantibevis | Ja |
| Vekselstrømsadapter strøm | 35 W |
| Hurtig start guide | Ja |
| Skærmbeskytter | Ja |
| Udstødningsstift | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
KAMERA
| Bagkamera type | Tredobbelt kamera |
| Tidsperiode tilstand | Ja |
| Makrofotografering | Ja |
| Smilregistrering | Ja |
| Opløsning for andet bagkamera (numerisk) | 5 MP |
| Sekundær bagkamera apertur nummer | 2, 2 |
| Front kamera blænde nummer | 2, 1 |
| Videooptagelse med opløsning (maks.) | 1080 x 1920 pixel |
| Front kamera opløsning (numerisk) | 50 MP |
| Tredje bagkamera blændenummer | 2, 4 |
| Portrættilstand | Ja |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk) | 108 MP |
| Nattilstand | Ja |
| Frontkameratype | Enkelt kamera |
| Panorama | Ja |
| Tredje bageste kameraopløsning (numerisk) | 2 MP |
| Bagerste kamera blænde nummer | 1, 75 |
| Digital zoom | 10x |
| Video optagelsestilstande | 1080p |
DISPLAY
| Maksimal opdateringshastighed | 90 Hz |
| Naturligt aspektforhold | 20.1:9 |
| Skærm diagonal | 17 cm (6.7") |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Skærm form | Flad |
| Paneltype | AMOLED |
| Farveskala DCI-P3 | 100% |
| Skærmopløsning | 2412 x 1080 pixel |
MULTIMEDIE
| Understøttede videoformater | 3GP, MKV, MP4, WEBM |
| Understøttede lydformater | 3GP, AAC, AMR, AWB, FLAC, M4A, MP3, MP4, OGG, WAV |
NAVIGATION
| Placering af position | Ja |
| GPS (satellit) | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Wi-Fi-positionering | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Elektronisk kompas | Ja |
| Galileo | Ja |
SOFTWARE
| Platform | Android |
| Styresystem fork | MagicOS 8.0 |
| Operativsystem installeret | Android 14 |
SENSORER
| Sensor for omgivende lys | Ja |
| Nærhedssensor | Ja |
| Accelerometer | Ja |
| Tyngdekraftsensor | Ja |
MESSAGING
| Ja | |
| Tekstbeskeder (SMS) | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
