
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Køleventilator |
| Særlige egenskaber | Justerbar højde |
| Funktioner | Kølefilter |
| Luftstrøm | 807 ku.m/t |
| Formfaktor | Gulvstående |
| Air flow kontrol | 70 ° oscillation |
| Producent | Honeywell |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 1220 |
| Bredde | 400 |
| Vægt | 6420 |
| Dybde | 400 |
DIVERSE
| Inkluderet tilbehør | Fjernstyring |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Timer | 8 timer |
| Antal blæserhastighedsindstillinger | 5 |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V / 50 Hz |
| Strømforbrug | 40 W |
| Ledningslængde | 1.8 m |
INFORMATION-OM-STøJNIVEAU
| Lydtryksniveau (SPL) | 48 dB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.