
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Stregkodescanner - håndmodel |
| Farve | Sort |
| Producent | Honeywell |
EFFEKT
| Elektrisk strøm påkrævet | 140 mA (drift), 70 mA (standby) |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 97 |
| Bredde | 180 |
| Vægt | 125 |
| Dybde | 66 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, WEEE, cULus |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - ekstern - 3 m |
| Udstyr inkluderet | Stativ |
STREGKODE
| Scanningsmodus | Enfaset |
| Skæv vridning (grader) | 60 |
| Scanningskomponenttype | Lineær imager |
| Maksimale arbejdsafstand | 28.1 cm |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Min. linjebredde | 3.5 mil |
| Print Contrast Signal (PCS) | 10% |
| Scanningshastighed | 100 linie/sek |
| Egenskaber | CodeGate |
| Pitch (grader) | 60 |
| Med afkodning | GS1 DataBar |
| Grænsefladetype | USB |
| TTL-afkodning | Afkodet |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



