Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Produkttype | Alarmlys/sirene |
| Frekvensbånd | 868 - 868.6 MHz, 869.4 - 869.65 MHz |
| Funktioner | Vægmonterbar, loftsmonterbar, manipulationsdetektion |
| Sirenelydniveau | 90 dB |
| Maks. afstand udendørs | 250 m |
| Strømkilde | Batteri |
| Producent | HomeMatic |
| Varenummer | 2713520 |
| Model | 142801A0 |
| Ean | 4047976428014 |
| Produktbeskrivelse | Homematic IP HmIP-ASIR-2 - alarmlys/sirene |
| Forbindelse | Trådløs |
| Dimensioner (B x D x H) | 12.4 cm x 12.4 cm x 4.5 cm |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 45 |
| Bredde | 124 |
| Vægt | 136 |
| Dybde | 124 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP20 |
BATTERI
| Model | AA / LR6 |
| Nødvendigt antal | 3 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 14 cm |
| Højde ved forsendelse | 7.3 cm |
| Bredde ved forsendelse | 18.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 349 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


