
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2829962 |
| Model | HBSS-0109 |
| Ean | 8719323914834 |
| Til producentens hjemmeside | www.hombli.com/products/smart-socket/ |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Plast |
| LED-indikatorer | Status |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Indlæringsknap | Ingen |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Kapabilitet | Tuya, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Betjenes via Android enheder | Ja |
| Betjenes via iPhone/iPad | Ja |
| Understøttede programmer | Hombli App |
| Stemmestyring | Ja |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Fungerer med Google Home | Ja |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12, iOS 8.2, iOS 8.3, iOS 8.4, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs teknologi | Wi-Fi |
| Wi-Fi | Ja |
| USB-port | Ingen |
| Maksimal indgangseffekt | 3540 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-250 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Kompatible strømplug typer | EU |
| Strøm (maks.) | 16 A |
| Bredde | 46 mm |
| Dybde | 46 mm |
| Højde | 84 mm |
| Vægt | 95 g |
| Brugervejledning | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8536 6900 00 |
| Producent | Hombli |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 285 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 580 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 135 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 93 mm |
| Pakketype | Kasse |
PRæSTATION
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Stemmestyring | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Firmware kan opgraderes | Ja |
| Understøttede programmer | Hombli App |
| Fungerer med Google Home | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12, iOS 8.2, iOS 8.3, iOS 8.4, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Betjenes via Android enheder | Ja |
| Betjenes via iPhone/iPad | Ja |
FUNKTIONER
| Kapabilitet | Tuya, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Knap til nulstilling | Ja |
| Husmateriale | Plast |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Status |
| Indlæringsknap | Ingen |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 84 mm |
| Bredde | 46 mm |
| Vægt | 95 g |
| Dybde | 46 mm |
STRøMSTYRING
| Kompatible strømplug typer | EU |
| Strøm (maks.) | 16 A |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220-250 V |
| Maksimal indgangseffekt | 3540 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
| Pakkedybde | 60 mm |
| Pakkehøjde | 93 mm |
| Pakkebredde | 60 mm |
LOGISTIK-DATA
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 580 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8536 6900 00 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 285 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 135 stk |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 350 mm |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Trådløs teknologi | Wi-Fi |
| Wi-Fi | Ja |
| USB-port | Ingen |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Brugervejledning | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

