Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Model | HBDC-0309 |
| Ean | 8719323918573 |
| Til producentens hjemmeside | www.hombli.com/ |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Husmateriale | Plast |
| Forbindelsestype | Trådløs |
| Frekvens | 433, 92 MHz |
| Maks. rækkevidde | 30 m |
| Antal melodier | 21 |
| Volumenkontrol | Ja |
| Justerbar lydstyrke | Ja |
| Volumen | 110 dB |
| Plug and play | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Indgangsspænding | 110 - 240 V |
| Strømstiktype | Type C |
| Bredde | 910 mm |
| Dybde | 845 mm |
| Højde | 910 mm |
| Vægt | 140 g |
| Pakkebredde | 915 mm |
| Pakkedybde | 910 mm |
| Pakkehøjde | 930 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Brugervejledning | Ja |
| Antal | 1 |
| Producent | Hombli |
| Varenummer | 3013706 |
FUNKTIONER
| Plug and play | Ja |
| Antal melodier | 21 |
| Maks. rækkevidde | 30 m |
| Volumenkontrol | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening | Ja |
| Frekvens | 433, 92 MHz |
| Forbindelsestype | Trådløs |
| Justerbar lydstyrke | Ja |
| Volumen | 110 dB |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 910 mm |
| Bredde | 910 mm |
| Vægt | 140 g |
| Dybde | 845 mm |
DESIGN
| Husmateriale | Plast |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
STRøMSTYRING
| Indgangsspænding | 110 - 240 V |
| Strømstiktype | Type C |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
| Pakkedybde | 910 mm |
| Pakkehøjde | 930 mm |
| Pakkebredde | 915 mm |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Brugervejledning | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
