Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Pakningstype | Monterbar på stativ |
| Statusindikatorer | Strøm, link/aktivitet, PoE max |
| Egenskaber | Komplet duplex ydeevne, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, blæserløs, portisolering, metalkabinet, 6 KV PoE strømstødsbeskyttelse, PoE-vagthundetilstand |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 56 Gbps Pakkevideresendelseshastighed: 41.664 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 28 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | High PoE / PoE |
| Porte | 20 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10/100/1000 (Hi-PoE) + 2 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP |
| PoE-budget | 370 W |
| Producent | Hikvision |
EFFEKT
| Strømforsyning | 400 Watt |
| Strømforbrugs-stand by | 30 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 400 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 440 |
| Vægt | 2980 |
| Dybde | 220.8 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 20 x 1000Base-T RJ-45 PoE - 30 W 4 x 1000Base-T RJ-45 HPoE - 90 W 2 x 1000Base-T RJ-45 2 x Gigabit LAN SFP |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IC, UL 60950-1, FCC CFR47 Part 15 B, RCM, RoHS 2011/65/EU, EN 61000-3-3:2013, WEEE 2012/19/EU, EN 61000-3-2:2014, IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55032:2015, REACH 2006/1907, AS/NZS CISPR 32:2015, EN 60950-1:2005+Am1:2009+Am 2:2013, ICES-003 issue 6:2016 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

