Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 4K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt |
| Pakningstype | Desktop |
| Statusindikatorer | Strøm, link/aktivitet, PoE max |
| Egenskaber | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, fuld dupleksmodus, blæserløs, portisolering, 6 KV PoE strømstødsbeskyttelse, PoE-vagthundetilstand |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 20 Gbps Pakkevideresendelseshastighed: 14.88 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - ikke administreret |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | High PoE / PoE |
| Porte | 6 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x 10/100/1000 (Hi-PoE) + 1 x 10/100/1000 + 1 x Gigabit SFP |
| PoE-budget | 110 W |
| Producent | Hikvision |
EFFEKT
| Strømforsyning | DC 54 V - 2.22 A |
| Strømforbrugs-stand by | 10 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 120 Watt |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 27.8 |
| Bredde | 217.6 |
| Vægt | 590 |
| Dybde | 108.85 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 6 x 1000Base-T RJ-45 PoE - 30 W 2 x 1000Base-T RJ-45 HPoE - 90 W 1 x 1000Base-T RJ-45 1 x Gigabit LAN SFP |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IC, UL 60950-1, FCC CFR47 Part 15 B, RCM, RoHS 2011/65/EU, EN 61000-3-3:2013, WEEE 2012/19/EU, EN 61000-3-2:2014, IEC 60950-1:2005 + A1:2009 + A2:2013, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55032:2015, REACH 2006/1907, AS/NZS CISPR 32:2015, EN 60950-1:2005+Am1:2009+Am 2:2013, ICES-003 issue 6:2016 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


