Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Porte | 7 x 10/100 (High PoE) + 1 x 10/100 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 (uplink) |
| PoE-budget | 110 W |
| Producent | Hikvision |
| MAC adresse table størrelse | 16K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Pakningstype | Desktop |
| Statusindikatorer | Strøm, PoE, link/aktivitet |
| Egenskaber | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, fuld dupleksmodus, blæserløs, metalkabinet, 6 KV strømstødsbeskyttelse |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 5, 6 Gbps Pakkevideresendelseshastighed: 4, 166 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - ikke administreret |
| Undertype | Fast Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | High PoE / PoE+ |
EFFEKT
| Strømforsyning | 2.5 A |
| Strømforbrugs-stand by | 10 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 120 Watt |
| Nødvendig spænding | DC 48 V |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 27.8 |
| Bredde | 217.6 |
| Vægt | 550 |
| Dybde | 103.35 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 100Base-TX RJ-45 7 ports (PoE+) / 1 port (High PoE 60W) - 30 W 2 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 uplink |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 1.22 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
