Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Hovedtelefoner - kablet - 3,5 mm jackstik |
| Vægt | 405 g |
| Producent | HiFiMAN |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Kabel til hovedtelefon, 3,5 mm til 6,35 mm stereostikadapter |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedtelefon - aftagelig - 1.5 m |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.5 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 18 Ohm |
| Hovedtelefonteknologi | Planmagnetisk |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Stealth Magnets, NEO Supernano membran |
| Følsomhed | 92 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 8 - 50000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
