Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 98K indtastningshukommelse |
| Pakningstype | Ryg til front-luftstrøm monterbar på stativ 1U |
| Routingprotokol | Statisk IPv6 routing, statisk IPv4 routing, RIP-2, RIPng, OSPF, OSPFv3, BGP-4, ECMP, GRE, police-baseret routing (PBR), Multiprotocol BGP |
| Indbygget udstyr | 64 GB SSD |
| Kapacitet | IPv4 værter: 120000 IPv6 værter: 52000 IPv4 unicast direkte ruter: 131072 IPv6 unicast direkte ruter: 32732 IGMP-grupper: 4094 MLD-grupper: 4094 IPv4 ruter (Multicast): 4094 IPv6 ruter (Multicast): 4094 |
| Egenskaber | REST API interface |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 3, 6 Tbps Forsinkelse: < 1.30 µs |
| Protokol til fjernadministration | CLI, SNMP |
| Enhedstype | Switch - 48 porte - L3 - Administreret |
| Undertype | 25 Gigabit Ethernet |
| Porte | 48 x 1/10/25 Gigabit Ethernet SFP / SFP+ / SFP28 + 6 x 40/100 Gigabit QSFP+ / QSFP28 |
| RAM | 16 GB |
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
EFFEKT
| Strømforsyning | 550 Watt |
| Antal installeret | 2 |
| Maks. antal understøttet | 2 |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V (50 - 60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning - hot-plug |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44.4 |
| Bredde | 438.2 |
| Vægt | 9750 |
| Dybde | 511 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x seriel RJ-45 1 x konsol (USB) 1 x konsol (micro-USB) 1 x LAN RJ-45 administration |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 6 x blæsere |
| Rackmonteringspakke | Valgfri |
| Lokalisering | Engelsk / Europa |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



