Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Processor |
| Producent | Hewlett Packard Enterprise |
PROCESSOR
| Antal tråde | 88 |
| Clock-frekvens | 2.7 GHz |
| Termisk designeffekt | 350 W |
| Antal kerner | 44 |
| Type / Model | Intel Xeon Platinum 8458P |
| Kompatibel Processor Tilslutning | FCLGA4677 Socket |
| Detaljer for cache-hukommelse | 82, 5 MB |
| PCI Express-revision | 5.0 |
| DesignEgenskaber | Hyper-Threading teknologi, Intel Virtualization Technology, Intel 64 Technology, Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| Max Turbo Speed | 3.8 GHz |
| Cache | 82.5 MB |
| Antal processorer | 1 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


