Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 20 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 208 g |
| Dybde | 6 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Hama |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Mikrofonkabel - 2.5 m |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Mono |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydindgangsdetalljer | Omni-directional - 90 - 10000 Hz |
| Mikrofonteknologi | Dynamisk |
| Frekvensrespons | 90 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (3,5 mm mono mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

