Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer |
| Yderligere funktioner | 7 belysningsfarver |
| Produkttype | Mikrofon - USB |
| Funktioner | Internt popfilter |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Mac, Windows |
| Producent | Hama |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Udstyr inkluderet | Aluminiumsetui, USB-adapterkabel, base |
| Kabeloplysninger | USB-adapterkabel - aftagelig - stof/bøjebeskyttelse - 2.5 m |
MIKROFON
| Anbefalet placering | På bord |
| Impedans | 6800 Ohm |
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide, omni-directional |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | -45 dB |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (24 pin USB-C) Hovedtelefoner (3,5 mm mini jack) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
