
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Hama |
MIKROFON
| Mikrofon sensitivitet | -42 dB |
| Mikrofonindgangsimpedans | 2200 ohm (Ω) |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 5000 Hz |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Bæremåde | I ørerne |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Produkttype | Hovedtelefoner |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IPX4 |
| Kontroltype | Berøring |
| Produktfarve | Grå, Hvid |
| Beskyttelsesfunktioner | Smudsafvisende, Fugtbestandig, Stænktæt |
BATTERI
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 4 t |
| Taletid | 4 t |
| Standby tid | 150 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 41 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, SPP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Frekvensbånd | 2.402-2.48 GHz |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Ekstra ørepuder | Ja |
| Antal | 1 |
| Kabler inkluderet | Micro-USB |
HøRETELEFONER
| Hovedtelefoner til placering i øret typer | Øretelefoner |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 92 dB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

