Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Hama |
MIKROFON
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofonindgangsimpedans | 300000 ohm (Ω) |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Kabellængde | 2 m |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Produkttype | Headset |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Produktfarve | Sort |
BATTERI
| Opladningskilde | USB |
| Opladningstid for batteri | 2, 5 t |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 40 t |
| Taletid | 45 t |
VæGT-&-STøRRELSER
| Vægt | 145 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| USB-stik | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
SYSTEMKRAV
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
HøRETELEFONER
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Ørekobling | Supraaural |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

