Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.88 cm |
| Bredde | 7.3 cm |
| Oversigt | Højre- og venstrehåndet |
| Vægt | 140 g |
| Dybde | 11.93 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Sort |
| Producent | Hama |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 32000 dpi |
| Kabellængde | 2 m |
| Grænseflade | USB |
| Antal knapper | 8 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Programmerbare knapper, Teflon fod, OMRON-kontakter, antiskrid-belægning, Avago sensor, DPI-målknap, Pixart-sensor, Pixart 3335 optisk sensor, RGB-bagbelysning |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | 1 ms svartid, 40 G maksimum acceleration, forespørgselshastighed: 1000 Hz |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

