Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Hama |
MIKROFON
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Kabellængde | 1, 2 m |
| Kabelfarve | Grøn |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produkttype | Headset |
| Produktfarve | Blå, Orange |
| Udviklet til børn | Ja |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Antal | 1 |
| Kabler inkluderet | Lyd (3.5 mm) |
LEVERANDøRFUNKTIONER
| Materiale | Plast |
HøRETELEFONER
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 85 dB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

