Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 5.2 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lydsupport | Ja: indbygget stereomikrofon |
| Dybde | 6.3 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | Hama |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Porte | USB 3.0 - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C til USB-A kabel - 1.8 m |
| Udstyr inkluderet | Monitorclip til fladskærm, magnetisk objektivdække |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple MacOS X 10.4.3 eller nyere, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 / 11 |
KAMERA
| Type | Farve |
| Billedhastighed (maks.) | 30 frames pr. sekund |
| Opløsning ved digital videooptagelse | 3840 x 2160 |
| Max digital video opløsning | 3840 x 2160 |
| Egenskaber | Automatisk eksponeringskontrol, auto-hvidbalance, anti-flimren, 89° synsfelt, støjannullering, USB Video Device Class (UVC) tilstand |
| Video Modes | 2160p, 4K |
| Opløsning ved optagelse af stillbillede | 3840 x 2160 |
BILLEDSENSOR
| Type | 8,3 MP |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 3.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Fokusindstilling | Automatisk |
PANORERING
| Område (grad) | 360 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
