Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Anbefalet brug | Computer |
| Materiale | Plastik |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 234 g |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Windows |
| Producent | Hama |
MIKROFON
| Impedans | 2200 Ohm |
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Lydindgangsdetalljer | Omni-directional - 100 - 10000 Hz - Udgangsimpedans 2200 Ohm |
| Følsomhed | -42 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (minitelefon-stereo 3,5 mm x 4) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 100 dB +/- 3dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


