
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3079660 |
| Model | 00139920 |
| Ean | 4047443411761 |
| Til producentens hjemmeside | www.hama.com/ |
| Produktbeskrivelse | Hama "NHS-P100" - headset |
| Hovedtelefonmodeller | På øret - bag nakken-montering |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Audiospecifikationer | Frekvenssvar 20 - 20000 Hz - Følsomhed 95 dB |
| Impedans | 32 Ohm |
| Mikrofon | Boom |
| Kontrolapparat | Lydstyrke |
| Anbefalet brug | Computer |
| Materiale | Plastik |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Windows |
| Producent | Hama |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - 2 m |
MIKROFON
| Impedans | 2200 Ohm |
| Type | Boom |
| Lydindgangsdetalljer | Omni-directional |
| Følsomhed | -42 dB |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 50 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) Mikrofon (3,5 mm mini jack) |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke |
KABEL
| Kabellængde | 2 m |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 95 dB |
| Styrkeregulering i ledning | Ja |
| Hovedtelefonmodeller | På øret - bag nakken-montering |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


