Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Producent | G.Skill |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.2 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL40 (40-40-40-89) |
| Egenskaber | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), aluminium varme spreder, strip af børstet aluminium, indbygget Power Management IC (PMIC), dobbeltkanal, ikke bufferet |
| Hastighed | 5600 MHz (PC5-44800) |
| RAM-ydelse | Tested - 5600 MHz - 1.2 V - CL40 - 40-40-40-89 SPD - 4800 MHz - 1.1 V |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | Ikke-ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
