Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 16K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3bt |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 1U |
| Processor | 1 x ARM A9 |
| Routingprotokol | Statisk IP routing |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| PoE-budget | 124 W |
| Flashhukommelse | 128 MB |
| Jumborammesupport | 9216 byte |
| Kapacitet | VLANs understøttet: 4096 Længste præfix match (LPM) indtastninger (IPv4): 32 IPv4 værter: 3100 Længste præfiks-match (LPM) optegnelser (IPv6): 16 IPv6 værter: 500 IP multicast-grupper: 64 IP multicast-indtastninger: 1500 Portkøer: 8 ACL-indtastninger (indgang): 1000 Politikprofiler: 63 |
| Egenskaber | Layer 2 switching, halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus, blæserløs, Energy Efficient Ethernet |
| Præstation | Sammenlagt switching-båndbredde: 36 Gbps Videresendelseshastighed: 26, 8 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - Administreret |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x SFP (mini-GBIC) (uplink) |
| RAM | 512 MB |
| Producent | Extreme Networks |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 155.2 Watt |
| Antal installeret | 1 |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 43.6 |
| Bredde | 320 |
| Vægt | 2200 |
| Dybde | 200 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ 4 x 1/2.5GBase-X SFP 1 x seriel (konsol) RJ-45 1 x USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | BSMI, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, SABS, EN55024, CB, AS/NZS 60950-1, EN 61000-4-4, EN 61000-4-3, CCC, EMC, ICES-003 Klasse A, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, EN 61000-4-8, UL 60950-1, IEC 60950-1, EN 60950-1, KCC, CDRH, VCCI Class A, EAC, GB 9254, EN 300 386 V1.6.1, RoHS 2011/65/EU, EN 6100-4-2, EN 55011 class A, CISPR 11 class A, WEEE 2012/19/EU, EMC 2014/30/EU, FCC CFR47 Part 15 B Class A, LVD 2014/35/EU, GB 4943.1-2011, CNS 14336-1, EN 62368-1, IEC 62368-1, EN 55032 Class A, NRCS, EN/ETSI 300 753, ASTM D3580, CISPR 24:2010 Class A, ACMA RCM, CISPR 32 Class A, EN 60825-1 Class 1, CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, UL 62368-1, EN 6100-3-3:2013, China RoHS SJ/T 11363-2006, RoHS CNS 15663, EN/ETSI 300 019-2-1 v2.1.2 - Class 1.2, EN/ETSI 300 019-2-2 v2.1.2 - Class 2.3, EN/ETSI 300 019-2-3 v2.1.2 - Class 3.1e, FCC CFR21 Part 1040.10, EN 6100-3-2:2014, AS/NZS CISPR 32 |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | ExtremeXOS Value Edge |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

