Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2826780 |
| Model | AP410I-WR |
| Ean | 0644728350117 |
| Til producentens hjemmeside | www.extremenetworks.com |
| Produktbeskrivelse | Extreme Networks ExtremeWireless AP410i - trådløs forbindelse - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Formfaktor | Ekstern - indendørs |
| Dataforbindelsesprotokol | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Udstyr inkluderet | Monteringssæt |
| Producent | Extreme Networks |
| Power Over Ethernet (PoE) understøttet | PoE |
| Dimensioner (B x D x H) | 16.5 cm x 18 cm x 4.7 cm |
| Højde | 4.7 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
| Vægt | 680 g |
| Dybde | 18 cm |
| Enhedstype | Trådløs forbindelse |
| Robust design til udendørsbrug | Indendørs |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 21.7 Watt |
| Power Over Ethernet (PoE) understøttet | PoE |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x 2.5 GBase-T (PoE) - RJ-45 1 x 1000Base-T - RJ-45 1 x USB 3.0 - Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IEC 60601-1-2, ICES-003 Class B, IEC 60950-1, EN 60950-1, AS/NZS 4268, EN 60601-1-2, EN 50581:2012, EN 62479:2010, RoHS 2011/65/EU, EN 50385, EN 61000-3-3:2013, EN 62311:2008, EN 61000-3-2:2014, FCC CFR47 Part 15 B Class B, RSS-247, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55011:2009+A1:2010, CISPR 32, FCC Subpart C 15.247, FCC Subpart E 15.407, EN 60601-1-2:2015, EN 300 328 V2.1.1, EN 55032:2015 Class B, EN 301 489-1 V2.1.1, EN 301 489-17 V3.1.1, EN 301 489-3 V2.1.1, EN 300 440 V2.1.1, IEC 62368, EN 62368, AN/NZS 60950.1, EN 301 893 V2.1.1, Intertek |
| Udstyr inkluderet | Monteringssæt |
ANTENNE
| Direktivitet | Omni-directional |
| Antal antenner | 9 |
| Antenne | Intern |
NETVæRK
| Egenskaber | Direct Sequence Spread Spectrum (DSSS), pakkesammenlægning A-MPDU, pakkesammenlægning A-MSDU, Tri-Band, Orthogonal Frequency Division Multiplexing (OFDM), 2x2:2 MU-MIMO-teknologi, 4x4:4 MU-MIMO technology, sikkerhedsåbning (Kensington-sikkerhedslåskompatibel), Bluetooth (BLE) klienter-support |
| Dataforbindelsesprotokol | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at, IEEE 802.15.4, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax |
| Liniekodningsformat | 256 QAM, 1024 QAM |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Krypterings algoritme | WPA3 |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Model | Ekstern |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth Low Energy (LE) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

