Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Antal pr. pakke | 3 (specifikationer er for enkelt genstande) |
| Højde | 5.7 cm |
| Bredde | 5.7 cm |
| Bundtet med | Eufy HomeBase 2 |
| Lydsupport | Ja: indbygget mikrofon |
| Vægt | 1.328 kg |
| Dybde | 10.67 cm |
| Connectivity teknologi | Trådløs |
| Enhedstype | Netværksovervågningskamera |
| Varenummer | 2891487 |
| Model | T88523D2 |
| Ean | 0194644020835 |
| Til producentens hjemmeside | www.anker.com/ |
| Produktbeskrivelse | Eufy eufyCam 2 Pro - netværksovervågningskamera - med Eufy HomeBase 2 |
| Audio | Ja: indbygget mikrofon |
| Dimensioner (B x D x H) | 5.7 cm x 10.67 cm x 5.7 cm |
| Farve | Hvid |
| Kamera | Farve - Dag/nat |
| Bevægelsesdetektion | Ja |
| Interface | Wi-Fi |
| Platform | Apple HomeKit |
| Intelligent assistent | Alexa, Google Assistant |
| Medfølgende ledninger | 1 - opladerkabel til mikro-USB - ekstern 1 - netværkskabel - ekstern |
| Egenskaber | Menneskedetektion, omgående notifikation, zoneanalyse |
| Producent | Eufy |
EFFEKT
| Batteri | (op til 365 dage) |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter - ekstern |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Monteringsbeslag, skruer |
| Farve | Hvid |
| Medfølgende ledninger | 1 x opladerkabel til mikro-USB - ekstern 1 x netværkskabel - ekstern |
| Overensstemmelsesstandarder | IP67, FCC Part 15, Directive 2014/53/EU |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Platform | Apple HomeKit |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
| Understøttet værtsenhedsplatform | Android, iOS |
| Intelligent assistent | Alexa, Google Assistant |
KAMERA
| Type | Farve - Dag/nat - fast - udendørs, indendørs - vejrbestandig |
| Bevægelsesdetektion | Ja |
| Egenskaber | Menneskedetektion, omgående notifikation, zoneanalyse |
INTERFACE
| Netværksgrænseflade | Wi-Fi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



