Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Pakningsmateriale | Plastik |
| Produkttype | Højttalere - til PC |
| Producent | Esperanza |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm stereo mini jack) Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) |
HøJTTALERSYSTEMDETALJER
| Højttaleroplysninger | Højttaler - 3 Watt - 60 - 20000 Hz CFR - 4 Ohm - aktiv |
| Højttalere inkluderet | 2 x højttaler - 3 Watt - 60 - 20000 Hz - kabling |
HøJTTALERSYSTEM
| Løbende strøm for audiosystem (Samlet) | 6 Watt |
| Forstærker | Integreret |
| Højttalertype | Aktiv |
| Frekvensrespons | 60 - 20000 Hz |
| Medietype | 2 højttalere |
| Kontroller | Strøm tændt/slukket, lydstyrke |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

