Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Esperanza |
| Armkonstruktion | Gåsehals |
| Produkttype | Skrivebordslampe |
| Dæmper | Ja |
| Klemmemontering | Klemmemonterbar |
| Kontaktlokation | Base |
| Kontakttype | Berøringssensor |
| Varenummer | 2870559 |
| Model | ELD104W |
| Ean | 5901299942352 |
| Produktbeskrivelse | Esperanza Deneb - skrivebordslampe - LED - 3 W - 5500 K |
| Lyskildetype | LED |
| Wattforbrug | 3 W |
| Farvetemperatur | 5500 K |
| Strålevinkel | 120 grad(er) |
| Antal LEDer | 14 |
| Funktioner | 3 justerbare lyssstyrkeniveauer, øjebeskyttelsesfilter, USB-drevet |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 3 W |
| Type | LED |
| Strålevinkel | 120 grad(er) |
| Antal LEDer | 14 |
| Farverenderingsindeks | 80 |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Farvetemperatur | 5500 K |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.