Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 105 cm |
| Bredde | 73 cm |
| Materiale | 16 gauge stål, 18 gauge stål, 14 gauge stål, kontureret træ, vinyl termoplastisk laminat |
| Vægt | 89 kg |
| Dybde | 64 cm |
| Farve | Grå, hvid |
| Lokalisering | Europa |
| Pakkeindhold | Håndtag, ledningsvikler, strømledning (3, 5 m) |
| Producent | Ergotron |
STRøMENHED
| Antal stik | 36 |
| Indgangspænding | AC 220-240 V |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 85 cm x 73 cm x 113 cm / 96 kg |
| Dimensioner | Fodaftryk - bredde: 73 cm, dybde: 61.5 cm |
| Indre størrelse | Enhedsrum - dybde: 36.2 cm, højde: 25.4 cm |
AV-MøBLER
| Integrerede enheder | 2 udvendige udtag |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 14" |
| Antal justerbare hylder | 3 |
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | 36 tablets/notebooks |
| Antal hjul | 4 |
| Hjuldiameter | 10 cm |
| Låsbar | Ja |
| Maks. byrdevægt | 81.9 kg |
| Vognfunktionalitet | Opladning |
| Antal bremser | 2 |
| Samling påkrævet | Nej |
| Finish | Pulverbelagt |
| Låstype | To-punkts låsesystem |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


