
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, zinkbelagt stål, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 55.8 kg |
| Farve | Grå, hvid, poleret aluminium |
| Lokalisering | Saudi-Arabien, Europa |
| Producent | Ergotron |
STRøMENHED
| Output | AC 230 V |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 62 cm x 87 cm x 142 cm / 71.7 kg |
| Dimensioner | Overflade - bredde: 56.7 cm, dybde: 50.2 cm Basis - bredde: 39.4 cm, dybde: 43.2 cm |
| Indre størrelse | Stor skuffe - bredde: 30.5 cm, dybde: 26.7 cm, højde: 6.35 cm Notebook-rum - bredde: 45 cm, dybde: 37.5 cm, højde: 10.1 cm |
AV-MøBLER
| TAA kompatibel | Ja |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Antal skuffer | 1 |
| Maks. understøttede antal skuffer | 15 |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 22" |
| Rotation | 90° |
| Type | Vogn med hjul - medicinsk |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus/CPU/notebook/stregkodescanner |
| Panorering | 24° |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaber | Indstillelig højde, låsbare styrehjul, antimikrobial coating, indbygget håndtag, skuffesystem med autolås (ADS), strømstik, batteri status indikator, opbevaringskurv, håndledsstøtte, ventilationssystem, LiFe-drevet, strømkabel (3 m), strip til montage af ledninger, tastaturlys, drejetap, tastaturbakke med baghældning, venstre/højre musebakke, brugerinterface til strømsystem, StyleLink software, holder til stregkodescanner, VESA-monterbar, universel monteringsåbning, åbningsdække til laptopskærm |
| Maks. byrdevægt | 15 kg |
| Antal bremser | 4 |
| Justeringer | Panorer, hæld, rotation |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
| Hældning | 25° |
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub |
BATTERI
| Spænding | 12 V |
| Kapacitet | 40 Ah |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Teknologi | Litium |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


