
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, zinkbelagt stål, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 61.8 kg |
| Lokalisering | Saudi-Arabien, Europa |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner | Arbejdsoverflade - bredde: 56.7 cm, dybde: 50.2 cm Basis - bredde: 39.4 cm, dybde: 43.2 cm |
| Indre størrelse | Stor skuffe - bredde: 30.5 cm, dybde: 26.7 cm, højde: 6.35 cm Lukket notebook-rum - bredde: 45 cm, dybde: 37.5 cm, højde: 10.1 cm |
AV-MøBLER
| Hældning | 65° |
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub, tastaturlys |
| TAA kompatibel | Ja |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Antal skuffer | 3 |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 24" |
| Rotation | 360° |
| Design | Åben arkitektur |
| Type | Vogn med hjul |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus/CPU/notebook/stregkodescanner |
| Panorering | 180° |
| Antal hjul | 4 |
| Låsbar | Ja |
| Maks. byrdevægt | 15 kg |
| Løft | 58 cm |
| Justeringer | Højde |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
BATTERI
| Spænding | 12 V |
| Kapacitet | 40 Ah |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Teknologi | Litium |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

