
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Lokalisering | Saudi-Arabien, Europa |
| Producent | Ergotron |
| Materiale | Aluminium, zinkbelagt stål, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 59 kg |
| Farve | Grå, hvid, poleret aluminium |
STRøMENHED
| Strømforsyning | 150 Watt |
| Output | AC 230 V |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner | Overflade - bredde: 56.7 cm, dybde: 50.2 cm |
| Indre størrelse | Stor skuffe - bredde: 30.5 cm, dybde: 26.7 cm, højde: 6.35 cm Notebook-rum - bredde: 45 cm, dybde: 37.5 cm, højde: 10.1 cm |
AV-MøBLER
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub |
| TAA kompatibel | Ja |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Antal skuffer | 2 |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 24" |
| Design | Åben arkitektur |
| Type | Vogn med hjul - medicinsk |
| Anbefalet brug | LCD-display/tastatur/mus/CPU/notebook/stregkodescanner |
| Antal hjul | 4 |
| Egenskaber | Låsbare styrehjul, antimikrobial coating, skuffesystem med autolås (ADS), strømstik, opbevaringskurv, håndledsstøtte, strip til montage af ledninger, tastaturbakke med baghældning, venstre/højre musebakke, brugerinterface til strømsystem, StyleLink software, universel monteringsåbning |
| Maks. byrdevægt | 15.9 kg |
| Antal bremser | 4 |
| Kabeladministration | Cable Management System (CMS) |
BATTERI
| Spænding | 12 V |
| Kapacitet | 40 Ah |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Teknologi | Litium |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


