
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium, zinkbelagt stål, højkvalitetsplastik |
| Vægt | 34 kg |
| Pakkeindhold | Opdelere |
| Producent | Ergotron |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner | Basis - bredde: 43 cm, dybde: 53.3 cm Arbejdsoverflade - bredde: 56.2 cm, dybde: 49.8 cm |
| Indre størrelse | Stor høj skuffe - bredde: 30.5 cm, dybde: 26.7 cm, højde: 15 cm Lukket notebook-rum - bredde: 46.6 cm, dybde: 37.8 cm, højde: 6.4 cm |
AV-MøBLER
| Integrerede enheder | 4-ports USB hub |
| Antal skuffer | 1 |
| Maks. understøttede antal skuffer | 15 |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 17, 3" |
| Design | Åben arkitektur |
| Type | Vogn med hjul - medicinsk |
| Anbefalet brug | Notebook/tastatur/mus/stregkodescanner |
| Antal hjul | 4 |
| Hjuldiameter | 10.2 cm |
| Låsbar | Ja |
| Maks. byrdevægt | 9.1 kg |
| Detaljer | Antimikrobiel beskyttelse |
| Antal bremser | 2 |
| Samling påkrævet | Nej |
| Løft | 51cm |
| Justeringer | Højde |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


